Drop In opustí ulici Ve Smečkách, přesune se zřejmě na Bulovku

Zdroj: ČT | 3. 6. 2012 |

Praha - Jedna z největších neziskových organizací, která v Praze pomáhá drogově závislým, je znovu v nejistotě. Praha 1 vypověděla Drop Inu smlouvu a organizace musí do září opustit sídlo v ulici Ve Smečkách. Podle radnice městské části lidem vadilo velké množství narkomanů v okolí. Teď se ale komplikuje i stěhování centra do nových prostor - v pražské nemocnici Na Bulovce.

Více zde.

Přehled dalších článků

Šéf antidopingového výboru: Případy sportovců s pervitinem jsme měli

Zdroj: iDnes.cz | 31. 1. 2012 |

Alkohol na veřejnosti. Městům zatím pomáhá zima

Zdroj: Deník | 23. 1. 2012 |

Středočeský kraj chce v zámku v Budenicích zřídit terapeutické centrum

Zdroj: Český rozhlas | 19. 1. 2012 |

<předchozí 1 ... 1684 1685 1686 1687 1688 ... 1765 další >