Drop In opustí ulici Ve Smečkách, přesune se zřejmě na Bulovku

Zdroj: ČT | 3. 6. 2012 |

Praha - Jedna z největších neziskových organizací, která v Praze pomáhá drogově závislým, je znovu v nejistotě. Praha 1 vypověděla Drop Inu smlouvu a organizace musí do září opustit sídlo v ulici Ve Smečkách. Podle radnice městské části lidem vadilo velké množství narkomanů v okolí. Teď se ale komplikuje i stěhování centra do nových prostor - v pražské nemocnici Na Bulovce.

Více zde.

Přehled dalších článků

Na tři opilé řidiče připadají v Mostě dva zfetovaní, zjistila policie

Zdroj: iDnes.cz | 21. 2. 2012 |

Kraj dal zastaralému projektu osm milionů

Zdroj: MF Dnes | 21. 2. 2012 | autor: Pavel Eichler |

Charita od března otevírá chráněné bydlení

Zdroj: Deník | 17. 2. 2012 |

<předchozí 1 ... 1682 1683 1684 1685 1686 ... 1769 další >