Užívání heroinu je na vzestupu. Zabije víc lidí než autonehody

Zdroj: Eurozprávy.cz | 17. 4. 2014 |

Washington - Užívání heroinu a dalších drog na bázi opiátů je v USA na vzestupu. V některých oblastech Spojených států každoročně vyžádá více lidských životů než autonehody a násilné zločiny. S tvrzením včera vystoupili američtí odborníci na drogovou kriminalitu.

Podrobnosti zde.

Přehled dalších článků

Britští odborníci volají po limitech substituční léčby

Britská Národní agentura pro léčbu zneužívání omamných látek (NTA) chce striktně omezit délku metadonové substituční léčby.

USA: Dramatický nárůst zneužívání analgetik

USA chtějí do pěti let snížit o čtvrtinu počet nákaz virem HIV

<předchozí 1 ... 805 806 807 808 809 ... 813 další >