Stovky lidí v Bratislavě demonstrovaly za dekriminalizaci konopí

Zdroj: ČTK | 17. 6. 2010 |

Bratislava - Stovky zastánců marihuany dnes přišly demonstrovat před prezidentský palác v Bratislavě za dekriminalizaci této měkké drogy.
Účastníci demonstrace se později přesunuli na náměstí před úřad vlády, akce se obešla bez násilností. Za držení marihuany hrozí na Slovensku tříleté vězení.

Více na serveru Českých novin.

Přehled dalších článků

V Británii vzniká první lokální databáze uživatelů drog

Zdroj: BBC | 18. 11. 2010 |

Datábaze s názvem Paris-SMAT by měla na jednom místě shromažďovat všechny relevantní informace o drogově závislých a měly by do ní mít přístup nejen sociální a drogové služby, ale také policie.

Ruská kontrašpionáž prý zneužívá drogy při výsleších vězňů

Slovensko: Užívateľov marihuany ubúda, mnohí prechádzajú na alkohol

<předchozí 1 ... 793 794 795 796 797 ... 813 další >