Smutný dopad pandemie. Američané rekordně umírali na předávkování drogami

Zdroj: iDnes.cz | 20. 11. 2021 |

Pandemie koronaviru měla na životy Američanů další negativní dopad. Za poslední rok jich rekordní počet zemřel na předávkování drogami, přičemž jejich použití se zvedlo právě kvůli protikoronavirovým omezením a z nich vyplývajících emočních a ekonomických důsledků.

Čtěte zde.

Přehled dalších článků

Čína zvyšuje práva drogově závislých

Zdroj: China Daily | 18. 10. 2011 |

Podozrivé pseudodrogy najskôr pôjdu do karantény

Zdroj: aktuálně.sk | 18. 10. 2011 |

Británie: Počet uživatelů v léčbě klesá

Zdroj: BBC | 6. 10. 2011 |

<předchozí 1 ... 769 770 771 772 773 ... 813 další >