24/06/2026
Bývalý sjezdař Miller skončil na policii a musí k soudu kvůli držení drog
Zdroj: ČTK | 24. 6. 2026 |
Bývalý vynikající sjezdař Bode Miller skončil na policii po zadržení ve státu Idaho kvůli dvěma drogovým deliktům. Osmačtyřicetiletý olympijský vítěz a čtyřnásobný mistr světa se dopustil přestupku na dálnici a hlídka následně zjistila, že jeho přítel měl ve voze malé množství konopí a dýmku a Miller halucinogenní houby.
Více zde.
