Za pěstování konopí na střední Moravě si muž odpyká devět let

Zdroj: ČTK | 17. 6. 2014 |

Olomouc - Za pěstování konopí v pěstírnách v Plumlově, Prostějově a Přerově si devětatřicetiletý Roman Vaněk odpyká ve vězení definitivně devět let. Rozhodl to dnes Vrchní soud v Olomouci. Případem se zabýval znovu poté, co mu jej vrátil Nejvyšší soud. Odvolací soud doplnil důkazy o tom, že muž pěstováním získal značný prospěch, což je více než půl milionu korun.

Více zde.

Přehled dalších článků

Český trh s drogami ovládá vietnamská narkomafie. Proč?

Zdroj: Týden | 17. 6. 2012 |

Čtvrtina lidí přiznává zkušenost s marihuanou či hašišem

Zdroj: ČTK | 15. 6. 2012 |

Dokažte, že jste už nepili, chtějí soudci po řidičích

Zdroj: aktuálně.cz | 18. 6. 2012 |

<předchozí 1 ... 1660 1661 1662 1663 1664 ... 1769 další >