Za kšefty s léky ztráta licence. Lékařům hrozí i několik let vězení

Zdroj: Lidovky.cz | 24. 2. 2020 |

Mají dbát na správnou medikaci, místo toho podporují nadužívání léků. Řeč je o lékárnících či lékařích, kteří dodávají na černý trh psychoaktivní léky a z této nelegální aktivity profitují. „Policie eviduje jednotky takových případů ročně,“ říká ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych.

Čtěte zde.

Přehled dalších článků

Konec Dropinu ve Smečkách?

Zdroj: ČT24 | 28. 5. 2011 |

V Česku byl zabaven alkohol obsahující nebezpečnou látku IPA

Zdroj: ČTK | 17. 5. 2011 |

Praha 1 nechce centrum drogové léčby poblíž Václavského náměstí

Zdroj: Právo | 19. 5. 2011 |

<předchozí 1 ... 1709 1710 1711 1712 1713 ... 1769 další >