Za kšefty s léky ztráta licence. Lékařům hrozí i několik let vězení

Zdroj: Lidovky.cz | 24. 2. 2020 |

Mají dbát na správnou medikaci, místo toho podporují nadužívání léků. Řeč je o lékárnících či lékařích, kteří dodávají na černý trh psychoaktivní léky a z této nelegální aktivity profitují. „Policie eviduje jednotky takových případů ročně,“ říká ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych.

Čtěte zde.

Přehled dalších článků

Kubice: Kontroly českých aut německými celníky neskončí

Zdroj: ČTK | 13. 2. 2012 |

Mladých opilců v Liberci přibývá, tvrdí primář dětského oddělení

Zdroj: ČTK | 13. 2. 2012 |

Sanitka bude testovat více uživatelů drog

Zdroj: Právo | 10. 2. 2012 |

<předchozí 1 ... 1681 1682 1683 1684 1685 ... 1765 další >