Věznice se rozrostla o nové oddělení

Zdroj: Deník.cz | 13. 3. 2011 |

Znojmo - Nové oddělení začíná fungovat od začátku března ve znojemské věznici. Je určeno pro odsouzené, kteří měli v minulosti osobní zkušenost s drogami.

Nejedná se však o drogově závislé. Vězňům se věnuje zkušená psycholožka a pedagog a sestavují pro ně vhodný terapeutický program.

Podrobnosti zde.

Přehled dalších článků

Konopí nejvíc užívají Češi, rekordně přibylo nových drog

Zdroj: ČTK | 15. 11. 2011 |

Peníze nejsou, Káčko zavřelo

Zdroj: Krnovské noviny | 15. 11. 2011 |

Na předávkování nelegální drogou zemřelo loni v ČR 55 lidí

Zdroj: ČTK | 14. 11. 2011 |

<předchozí 1 ... 1694 1695 1696 1697 1698 ... 1769 další >