Vězni, kteří se přiotrávili léky, je užili místo drog

Zdroj: ČTK | 12. 2. 2016 |

Jedenáct vězňů, kteří se v pardubické věznici přiotrávili léky, je užilo místo drog. Všichni jsou mimo ohrožení života, jeden zůstává v nemocnici. „Poslední je stále ve vězeňské nemocnici na Pankráci,” uvedl v pátek mluvčí Vězeňské služby Robert Blanda.

Podrobnosti zde.

Přehled dalších článků

Protidrogová centra propouštějí zaměstnance

Zdroj: MF Dnes | 4. 10. 2010 |

Dělnická strana chce kvůli narkomanům v Praze nasadit hlídky

V době krize stoupl v Brně počet gamblerů

Zdroj: Aktuálně.cz | 30. 9. 2010 |

Brno - V době hospodářské krize v Brně výrazně přibylo lidí závislých na hracích automatech. Tendenci zachytila organizace A Kluby ČR, která závislým v Brně poskytuje poradenství a terapeutickou pomoc.

<předchozí 1 ... 1743 1744 1745 1746 1747 ... 1765 další >