Vězni, kteří se přiotrávili léky, je užili místo drog

Zdroj: ČTK | 12. 2. 2016 |

Jedenáct vězňů, kteří se v pardubické věznici přiotrávili léky, je užilo místo drog. Všichni jsou mimo ohrožení života, jeden zůstává v nemocnici. „Poslední je stále ve vězeňské nemocnici na Pankráci,” uvedl v pátek mluvčí Vězeňské služby Robert Blanda.

Podrobnosti zde.

Přehled dalších článků

Muž byl po požití drog z Asie v kritickém stavu

Zdroj: ČTK | 10. 3. 2011 |

Brno - Jednačtyřicetiletý muž z Brna si přivodil zdravotní komplikace požitím omamných látek, které si objednal přes internet z Asie.

'Drogy' mají v Pardubicích také reklamu

OSN varuje, stále více Čechů mění pervitin za kokain

Zdroj: aktuálně.cz | 3. 3. 2011 |

<předchozí 1 ... 1722 1723 1724 1725 1726 ... 1769 další >