Vedení Magdalény: Drogově závislí a děti do styku nepřijdou

Zdroj: Deník | 21. 4. 2014 |

Příbram – Obavy z toho, že se drogově závislí klienti z příbramské Magdalény (bývalého K – centra) budou potkávat s dětmi, panují od samotného počátku, kdy se Magdaléna usídlila v objektu tehdejší základní školy v Žežické ulici v Příbrami. V jejím sousedství téměř rok funguje školka.

Více zde.

Přehled dalších článků

Lidé v Trmicích nechtějí mít K-centrum ve středu města

Zdroj: Český rozhlas | 21. 10. 2011 |

Nymburk - Pomoc pro narkomany končí

Zdroj: MF Dnes | 21. 10. 2011 |

V Olomouci bude možné zabavit opilcům alkohol a vykázat je z ulice

Zdroj: idnes.cz | 20. 10. 2011 |

<předchozí 1 ... 1696 1697 1698 1699 1700 ... 1769 další >