V Praze se budou sbírat jehly pro narkomanech, zapojí se desítky strážníků

Zdroj: Pražský patriot | 18. 4. 2024 |

V pondělí 22. dubna proběhne jednodenní akce Jehla, při které se pražští strážníci napříč hlavním městem vyčistí vytipovaná místa od infekčního materiálu po drogově závislých, který je nebezpečný jak pro děti a dospělé, tak domácí zvířata. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Více zde.

Přehled dalších článků

Věznice se rozrostla o nové oddělení

Zdroj: Deník.cz | 13. 3. 2011 |

Znojmo - Nové oddělení začíná fungovat od začátku března ve znojemské věznici. Je určeno pro odsouzené, kteří měli v minulosti osobní zkušenost s drogami.

Sanitka bude dál pomáhat narkomanům v centru města

Zdroj: Deník.cz | 11. 3. 2011 |

V Benešově otevřeli pro osoby drogově závislé nové zázemí

Zdroj: deník.cz | 11. 3. 2011 |

<předchozí 1 ... 1721 1722 1723 1724 1725 ... 1769 další >