V Praze přibude míst, kde je zakázáno pít alkohol

Zdroj: ČTK | 3. 4. 2013 |

V Praze zřejmě přibude veřejných míst, kde se lidé nesmějí napít alkoholu. Vedení hlavního města chce na žádost městských částí doplnit vyhlášku, která vymezuje takové lokality. Vyplývá to ze záměru, který schválila rada, jak vyplynulo z unesení zveřejněného na webu magistrátu. Upravený seznam bude znovu schvalovat rada a poté i zastupitelstvo. Nově by do něj měla přibýt třeba další místa v centru, ale i v okrajových částech města.

Více zde.

Přehled dalších článků

Město sexu? Už ne, Dubí je drogový ráj

Češi jsou proti kriminalizaci marihuany, uvádí průzkum

Zdroj: Mediafax | 20. 6. 2010 |

Proti úplnému zákazu marihuany je v současnosti 60,2 procenta české populace, což je oproti loňskému roku 5,2 procenta více než v loňském roce. Uvádí to v neděli zveřejněný průzkum agentury SANEP.

Vnitro a odborník se přou o testování extáze na taneční scéně

Zdroj: ČeskéNoviny.cz | 16. 6. 2010 |

Praha - Ministerstvo vnitra se neshoduje s národním protidrogovým koordinátorem v otázce testování tablet drogy extáze na taneční scéně.

<předchozí 1 ... 1777 1778 1779 1780 1781 ... 1788 další >