Už půl roku fungují v Děčíně „správci hřišť“. Osvědčili se

Zdroj: ČRo | 14. 10. 2016 |

Strážci hřišť působí v Děčíně přesně půl roku a kromě pořádku urovnávají i drobné třenice mezi obyvateli. Už se setkali i s agresivními narkomany. „Oni si myslí, že se jich bojíme, ale my jsme se jim postavili. Nebojíme se jich,“ konstatuje jeden ze strážců Zdeněk Damu.

Více zde.

Přehled dalších článků

Podnikatelé „čistí“ Václavák

Největší protidrogová organizace v Praze mění injekce z auta

Zdroj: ČTK | 20. 4. 2010 |

Praha - Pracovníci Sananimu, největší pražské organizace bojující proti zdravotním rizikům spojeným s užíváním drog, musí pracovat v autě zaparkovaném před sídlem společnosti, protože nesmí svou činnost provozovat v nově zakoupených prostorech na pražském Smíchově.

Čeští studenti patří v Evropě mezi nejzkušenější uživatele drog

<předchozí 1 ... 1764 1765 1766 1767 1768 1769 další >