Už půl roku fungují v Děčíně „správci hřišť“. Osvědčili se

Zdroj: ČRo | 14. 10. 2016 |

Strážci hřišť působí v Děčíně přesně půl roku a kromě pořádku urovnávají i drobné třenice mezi obyvateli. Už se setkali i s agresivními narkomany. „Oni si myslí, že se jich bojíme, ale my jsme se jim postavili. Nebojíme se jich,“ konstatuje jeden ze strážců Zdeněk Damu.

Více zde.

Přehled dalších článků

Policie přistihla 363 řidičů pod vlivem drog

Sledujeme: SANANIM na Skalce

Kontaktní centrum SANANIM se k 1. dubnu 2010 přestěhovalo na novou adresu do Prahy 5 - k poskytování služeb si počátkem roku zakoupilo vlastní prostory v ulici Na Skalce 15. Od prvního momentu provázejí dění kolem káčka dohady a nejasnosti.

Věci veřejné zrušily své "sociálně-intervenční hlídky"

<předchozí 1 ... 1761 1762 1763 1764 1765 ... 1769 další >