Už půl roku fungují v Děčíně „správci hřišť“. Osvědčili se

Zdroj: ČRo | 14. 10. 2016 |

Strážci hřišť působí v Děčíně přesně půl roku a kromě pořádku urovnávají i drobné třenice mezi obyvateli. Už se setkali i s agresivními narkomany. „Oni si myslí, že se jich bojíme, ale my jsme se jim postavili. Nebojíme se jich,“ konstatuje jeden ze strážců Zdeněk Damu.

Více zde.

Přehled dalších článků

<předchozí 1 ... 1699 1700 1701 1702 1703 ... 1769 další >