Terminál je plný opilců a bezdomovců, Hořice povolaly bezpečnostní agenturu

Zdroj: iDnes.cz | 29. 9. 2023 |

Autobusové nádraží v Hořicích na Jičínsku si oblíbili problémoví jedinci. Radnici už dochází trpělivost, dopravní uzel hlídá šest kamer a častěji než dřív tu hlídkují policisté, ale opilce a bezdomovce to neodrazuje. Město od září nasadilo i pracovníky bezpečnostní agentury, aby nádraží monitorovali.

Více zde.

Přehled dalších článků

Charita od března otevírá chráněné bydlení

Zdroj: Deník | 17. 2. 2012 |

Počet lidí bourajících pod vlivem drog v Česku rapidně vzrůstá

Zdroj: Týden | 16. 2. 2012 |

Lidi děsí chemické továrny na pervitin v pronajatých bytech

Zdroj: Právo | 16. 2. 2012 |

<předchozí 1 ... 1680 1681 1682 1683 1684 ... 1766 další >