Terénní pracovníci nasednou v Mladé Boleslavi na kola

Takzvané „cykloterény“ zavádějí v Mladé Boleslavi, ale také v Milovicích a Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi terénní pracovníci Semiramis o. s., kteří pracují s uživateli drog přímo v ulicích měst, kde také sbírají odhozené použité stříkačky, aby snížili riziko šíření nebezpečných infekčních chorob. V Milovicích si nový dopravní prostředek vyzkoušeli už na podzim. Hlavním smyslem „cykloterénů“ je zrychlit pohyb po městech, protože přesuny mezi monitorovanými rizikovými lokalitami jsou často poměrně časově náročné.

Více zde.

Přehled dalších článků

Mladých opilců v Liberci přibývá, tvrdí primář dětského oddělení

Zdroj: ČTK | 13. 2. 2012 |

Sanitka bude testovat více uživatelů drog

Zdroj: Právo | 10. 2. 2012 |

Drogový kšeft pro lékaře

Zdroj: Instinkt | 9. 2. 2012 |

<předchozí 1 ... 1685 1686 1687 1688 1689 ... 1769 další >