Spotřeba léčebného konopí v ČR meziročně čtyřnásobně vzrostla

Zdroj: ČTK | 6. 1. 2021 |

Spotřeba léčebného konopí v Česku meziročně čtyřnásobně vzrostla. Zatímco v roce 2019 bylo pacientům vydáno 17 kilogramů konopí, loni už to bylo 66,8 kilogramů. Vyplývá to z dat, které zveřejnila Státní agentura pro konopí pro léčebné použití (SAKL). Vzrostl i počet lékařů, kteří konopí předepisují, a rovněž pacientů, kteří jej užívají.

Více zde.

Přehled dalších článků

Češi drží nechvalné prvenství - v pašování drog do Bavorska

Na Jesenicku dramaticky přibývá narkomanů

Z výrobny drog v Českém Těšíně zásobovali obchody v celém světě

Zdroj: ČTK | 4. 4. 2011 |

Český Těšín - Z údajné výrobny syntetických drog, kterou policisté odhalili minulé pondělí v Českém Těšíně na Karvinsku, se nezásobovaly obchody pouze v České republice, ale i v celém světě.

<předchozí 1 ... 1716 1717 1718 1719 1720 ... 1769 další >