Spotřeba léčebného konopí v ČR meziročně čtyřnásobně vzrostla

Zdroj: ČTK | 6. 1. 2021 |

Spotřeba léčebného konopí v Česku meziročně čtyřnásobně vzrostla. Zatímco v roce 2019 bylo pacientům vydáno 17 kilogramů konopí, loni už to bylo 66,8 kilogramů. Vyplývá to z dat, které zveřejnila Státní agentura pro konopí pro léčebné použití (SAKL). Vzrostl i počet lékařů, kteří konopí předepisují, a rovněž pacientů, kteří jej užívají.

Více zde.

Přehled dalších článků

Lidé v Trmicích nechtějí mít K-centrum ve středu města

Zdroj: Český rozhlas | 21. 10. 2011 |

Nymburk - Pomoc pro narkomany končí

Zdroj: MF Dnes | 21. 10. 2011 |

V Olomouci bude možné zabavit opilcům alkohol a vykázat je z ulice

Zdroj: idnes.cz | 20. 10. 2011 |

<předchozí 1 ... 1696 1697 1698 1699 1700 ... 1769 další >