Špinaví, bez roušek, řvou. A válí se tu stříkačky. Smíchov trápí drogově závislí

Zdroj: Deník | 29. 3. 2021 |

Byly časy, kdy se uživatelé drog pohybovali jen v centru Prahy. Nechvalně prosluly především Vrchlického sady a další okolí hlavního nádraží. Poslední dobou se však přesouvá problém takzvaného „Sherwoodu“ na druhý břeh Vltavy. Renáta Zajíčková (ODS), starostka Prahy 5, upozornila, že drogově závislí se stahují do smíchovských ulic.

Více zde.

Přehled dalších článků

<předchozí 1 ... 1697 1698 1699 1700 1701 ... 1765 další >