Špinaví, bez roušek, řvou. A válí se tu stříkačky. Smíchov trápí drogově závislí

Zdroj: Deník | 29. 3. 2021 |

Byly časy, kdy se uživatelé drog pohybovali jen v centru Prahy. Nechvalně prosluly především Vrchlického sady a další okolí hlavního nádraží. Poslední dobou se však přesouvá problém takzvaného „Sherwoodu“ na druhý břeh Vltavy. Renáta Zajíčková (ODS), starostka Prahy 5, upozornila, že drogově závislí se stahují do smíchovských ulic.

Více zde.

Přehled dalších článků

Lidé v Trmicích nechtějí mít K-centrum ve středu města

Zdroj: Český rozhlas | 21. 10. 2011 |

Nymburk - Pomoc pro narkomany končí

Zdroj: MF Dnes | 21. 10. 2011 |

V Olomouci bude možné zabavit opilcům alkohol a vykázat je z ulice

Zdroj: idnes.cz | 20. 10. 2011 |

<předchozí 1 ... 1696 1697 1698 1699 1700 ... 1769 další >