Sněmovna se vrací k zákazu kouření v restauracích, ANO ho chce urychlit

Zdroj: ČRo | 20. 1. 2015 |

Stačí jedna věta a v českých restauracích a hospodách už si nezapálíte. Postarat se o to chtějí poslanci z hnutí ANO. Do současného zákona by rádi včlenili pasáž, která zakáže kouření ve všech podnicích společného stravování. Jejich návrh projedná sněmovna na lednové schůzi, která začíná právě dnes.

Více zde.

Přehled dalších článků

Češi podceňují nebezpečí AIDS

Zdroj: MF Dnes | 18. 5. 2010 |

JIHLAVA - Počet zjištěných HIV pozitivních osob v republice je alarmující. K poslednímu březnu jich bylo již 1388, přitom od počátku letošního roku bylo zjištěno už 44 nových případů.

Policie přistihla 363 řidičů pod vlivem drog

Sledujeme: SANANIM na Skalce

Kontaktní centrum SANANIM se k 1. dubnu 2010 přestěhovalo na novou adresu do Prahy 5 - k poskytování služeb si počátkem roku zakoupilo vlastní prostory v ulici Na Skalce 15. Od prvního momentu provázejí dění kolem káčka dohady a nejasnosti.

<předchozí 1 ... 1724 1725 1726 1727 1728 ... 1732 další >