Smrt kamaráda nezavinil, za poskytnutí jedovaté „trávy“ ale dostal tři roky

Zdroj: iDnes.cz | 24. 6. 2021 |

Olomoucký vrchní soud výrazně snížil trest Lukáši Masnému z Ostravy souzenému v kauze nebezpečných syntetických kanabinoidů, kvůli kterým se od září 2018 v Moravskoslezském kraji přiotrávilo 24 lidí. Dva muži po požití drog zemřeli. Masný, který jedné z obětí smrtící syntetickou drogu nabídl, si místo osmi let odpyká ve vězení tři roky.

Více zde.

Přehled dalších článků

Policie přistihla 363 řidičů pod vlivem drog

Sledujeme: SANANIM na Skalce

Kontaktní centrum SANANIM se k 1. dubnu 2010 přestěhovalo na novou adresu do Prahy 5 - k poskytování služeb si počátkem roku zakoupilo vlastní prostory v ulici Na Skalce 15. Od prvního momentu provázejí dění kolem káčka dohady a nejasnosti.

Věci veřejné zrušily své "sociálně-intervenční hlídky"

<předchozí 1 ... 1761 1762 1763 1764 1765 ... 1769 další >