Sanitka bude dál pomáhat narkomanům v centru města

Zdroj: Deník.cz | 11. 3. 2011 |

Praha - Sanitka jezdí v ulicích Prahy 1 od první poloviny srpna loňského roku. Denně se dostane do kontaktu s více než stovkou narkomanů a vymění jim přes tisícovku injekčních jehel. Radní první městské části Jana Pařízková (VV) odpovědná mimo jiné za protidrogovou prevenci sdělila, že sanitka bude závislým pomáhat i v tomto roce. Radnice ji na to přispěje částkou 208 tisíc korun.

Podrobnosti zde.

Přehled dalších článků

Kubice: Kontroly českých aut německými celníky neskončí

Zdroj: ČTK | 13. 2. 2012 |

Mladých opilců v Liberci přibývá, tvrdí primář dětského oddělení

Zdroj: ČTK | 13. 2. 2012 |

Sanitka bude testovat více uživatelů drog

Zdroj: Právo | 10. 2. 2012 |

<předchozí 1 ... 1682 1683 1684 1685 1686 ... 1766 další >