Sananim nabídne na letních festivalech test alkoholu v krvi

Zdroj: ČTK | 6. 7. 2012 |

Praha - Na některých letních tanečních festivalech nabídne Sananim test alkoholu v krvi. ČTK to řekl Roman Blažíček z občanského sdružení, které se zabývá pomocí drogově závislým i prevencí. V klidové zóně bude stan, kde si lidé budou moci odpočinout a také dýchnout do alkotesteru, aby věděli, zda a kdy mohou usednout za volant.

Více zde.

Přehled dalších článků

Jihlava nabídne ambulantní doléčení narkomanům

Zdroj: MF Dnes | 2. 6. 2010 |

Do centra pro závislé na Praze 5 chodí letos dvojnásobek klientů

Zdroj: ČTK | 27. 5. 2010 |

Praha - Kontaktní a poradenské centrum závislostí nazvané Program STAGE 5 občanského družení Progressive zaznamenalo během prvních měsíců letošního roku více než dvojnásobek kontaktů oproti předešlým rokům.

Češi podceňují nebezpečí AIDS

Zdroj: MF Dnes | 18. 5. 2010 |

JIHLAVA - Počet zjištěných HIV pozitivních osob v republice je alarmující. K poslednímu březnu jich bylo již 1388, přitom od počátku letošního roku bylo zjištěno už 44 nových případů.

<předchozí 1 ... 1782 1783 1784 1785 1786 ... 1791 další >