Rizikově pije skoro milion Čechů. Se závislostí se nejčastěji léčí ti ze Vsetínska, Zlínska a Jesenicka

Zdroj: iRozhlas | 16. 12. 2025 |

„Nad alkoholem se nedá vyhrát, jen Moraváci remizovali,“ praví se ve známém vtipu. Jenže data z psychiatrických ambulancí ukazují přesný opak. „Největší problém s alkoholem má bez debat Morava,“ potvrzuje Viktor Mravčík, bývalý vedoucí Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti Úřadu vlády.

Čtěte zde.

Přehled dalších článků

Češi podceňují nebezpečí AIDS

Zdroj: MF Dnes | 18. 5. 2010 |

JIHLAVA - Počet zjištěných HIV pozitivních osob v republice je alarmující. K poslednímu březnu jich bylo již 1388, přitom od počátku letošního roku bylo zjištěno už 44 nových případů.

Policie přistihla 363 řidičů pod vlivem drog

Sledujeme: SANANIM na Skalce

Kontaktní centrum SANANIM se k 1. dubnu 2010 přestěhovalo na novou adresu do Prahy 5 - k poskytování služeb si počátkem roku zakoupilo vlastní prostory v ulici Na Skalce 15. Od prvního momentu provázejí dění kolem káčka dohady a nejasnosti.

<předchozí 1 ... 1698 1699 1700 1701 1702 ... 1706 další >