Radní rozhodli: opilce a žebráky v ulicích Brna nechceme

Zdroj: ČT 24 | 11. 5. 2010 |

Brněnští radní dnes jednomyslně schválili dvě nové vyhlášky, které by měly omezit pití alkoholu a žebrání ve městě. Zatímco vyhlášku o zákazu pití alkoholu na veřejnosti má prakticky každé druhé větší město, do boje proti žebrotě zatím mnoho radnic nevyrazilo.

Více zde.

Přehled dalších článků

Češi drží nechvalné prvenství - v pašování drog do Bavorska

Na Jesenicku dramaticky přibývá narkomanů

Z výrobny drog v Českém Těšíně zásobovali obchody v celém světě

Zdroj: ČTK | 4. 4. 2011 |

Český Těšín - Z údajné výrobny syntetických drog, kterou policisté odhalili minulé pondělí v Českém Těšíně na Karvinsku, se nezásobovaly obchody pouze v České republice, ale i v celém světě.

<předchozí 1 ... 1716 1717 1718 1719 1720 ... 1769 další >