Prodejna s drogami v Olomouci: Poláci je nabízí jako suvenýry

Zdroj: Deník.cz | 4. 1. 2011 |

Olomouc - Návykové drogy vyrobené z legálních přípravků se již brzy mají prodávat na pultě v Olomouci. Polští podnikatelé tu totiž otevřou obchod, který je nabízí jako údajně nepoživatelné suvenýry. Zkušenosti odborníků ze severní Moravy, kde již obchodníci působí, však hovoří jinak.

Více v Olomouckém deníku.

Přehled dalších článků

Vláda projednala zprávu o stavu drog v ČR

Zdroj: Vláda.cz | 16. 11. 2011 |

Konopí nejvíc užívají Češi, rekordně přibylo nových drog

Zdroj: ČTK | 15. 11. 2011 |

Peníze nejsou, Káčko zavřelo

Zdroj: Krnovské noviny | 15. 11. 2011 |

<předchozí 1 ... 1691 1692 1693 1694 1695 ... 1766 další >