Přes polovinu cyklistů pije na vyjížďkách na kole alkohol

Zdroj: ČTK | 19. 5. 2012 |

Praha - Více než polovina cyklistů pije při vyjížďkách na kole alkohol, zjistilo v anketě sdružení Fórum Pijte s rozumem. Vyplynulo z ní, že alkohol za řídítky pije 53 procent mužů a 28 procent žen. Z dotázaných mužů většina nepovažuje pití za velké riziko. Přitom každý druhý přiznal, že má on nebo jeho známý za sebou nehodu na kole pod vlivem alkoholu.

Podrobnosti zde.

Přehled dalších článků

Teplice zakazují pití alkoholu. Foukat budou i chodci, plánují se kontroly

Zdroj: Deník.cz | 2. 4. 2012 |

V Preventu končí zdarma poskytované testy na infekční choroby

Zdroj: Prevent | 2. 4. 2012 |

Skončí nezisková organizace Drop In na ulici?

Zdroj: Reflex | 29. 3. 2012 |

<předchozí 1 ... 1674 1675 1676 1677 1678 ... 1769 další >