Praha plánuje mít mobilní místnost pro aplikaci drog, chystá i nová kontaktní centra

Zdroj: ČTK | 14. 5. 2025 |

Praha by do konce roku mohla mít mobilní aplikační místnost pro drogově závislé, která již funguje v Brně. Na středečním kulatém stole k drogové problematice to řekl předseda protidrogové komise pražského magistrátu Pavel Bém (ODS). Do konce roku by se podle něj také mělo otevřít první ze tří plánovaných nových kontaktních centrech pro drogově závislé. Sněmovna také bude řešit pozměňovací návrh k novele trestního zákoníku, která by odstranila právní problémy při zřizování aplikačních místností.

Více zde.

Přehled dalších článků

V hospodě na Tachovsku se upila k smrti mladá žena

Zdroj: Právo | 2. 3. 2012 |

Marihuana pro léčebné účely? Vláda si to ještě promyslí

Zdroj: Parlamentní listy | 29. 2. 2012 |

Drogy prodával jako sběratelské kousky, dostal tři roky

Zdroj: ČTK | 28. 2. 2012 |

<předchozí 1 ... 1678 1679 1680 1681 1682 ... 1767 další >