Praha 5 chce kvůli narkomanům pokutovat majitele opuštěných domů

Zdroj: ČTK | 14. 2. 2012 |

Praze 5 vadí vysoký počet bezdomovců a narkomanů, kteří se pohybují na území této městské části. Radnice chce proto postihovat majitele opuštěných a nevyužívaných objektů či neudržovaných pozemků, které slouží jako útočiště právě narkomanům a lidem bez domova. Záměr je součástí plánu prevence kriminality, který dnes schválili radní smíchovské radnice.

Přehled dalších článků

Protidrogovému vlaku hrozí konec. Asi zneužil dotaci

Zdroj: MF Dnes | 26. 2. 2011 |

Marihuana je v Brně stále oblíbenější, heroin už narkomany netáhne

Zdroj: iDnes.cz | 25. 2. 2011 |

Vzniknou čtvrti hazardu, ale další hrací automaty nepovolíme, plánuje primátor Prahy

Zdroj: iDnes.cz | 23. 2. 2011 |

Pražský primátor Bohuslav Svoboda plánuje postupně vyhnat všechny hrací automaty v hlavním městě do "čtvrtí hazardu".

<předchozí 1 ... 1720 1721 1722 1723 1724 ... 1765 další >