Praha 5 chce kvůli narkomanům pokutovat majitele opuštěných domů

Zdroj: ČTK | 14. 2. 2012 |

Praze 5 vadí vysoký počet bezdomovců a narkomanů, kteří se pohybují na území této městské části. Radnice chce proto postihovat majitele opuštěných a nevyužívaných objektů či neudržovaných pozemků, které slouží jako útočiště právě narkomanům a lidem bez domova. Záměr je součástí plánu prevence kriminality, který dnes schválili radní smíchovské radnice.

Přehled dalších článků

Klatovská radnice až nyní zaznamenala problémy s narkomany

Zdroj: Parlamentní listy | 14. 4. 2011 |

Lékárnice si prodejem léků na drogy vydělaly 2 miliony

Zdroj: Mediafax | 14. 4. 2011 |

Klaus podepsal novelu, jež zakazuje přes 30 nových drog

Zdroj: ČTK | 13. 4. 2011 |

<předchozí 1 ... 1711 1712 1713 1714 1715 ... 1766 další >