Praha 5 chce kvůli narkomanům pokutovat majitele opuštěných domů

Zdroj: ČTK | 14. 2. 2012 |

Praze 5 vadí vysoký počet bezdomovců a narkomanů, kteří se pohybují na území této městské části. Radnice chce proto postihovat majitele opuštěných a nevyužívaných objektů či neudržovaných pozemků, které slouží jako útočiště právě narkomanům a lidem bez domova. Záměr je součástí plánu prevence kriminality, který dnes schválili radní smíchovské radnice.

Přehled dalších článků

Nové syntetické drogy zmizely z obchodů, začala platit novela

Zdroj: ČTK | 22. 4. 2011 |

V Praze se v květnu bude opět demonstrovat za legalizaci konopí

Zdroj: ČTK | 19. 4. 2011 |

V Česku dostal registraci první lék s marihuanou

Zdroj: ČT24 | 18. 4. 2011 |

<předchozí 1 ... 1709 1710 1711 1712 1713 ... 1765 další >