Policista a dva muži chtěli zdrogovat daňového úředníka pervitinem

Zdroj: ČTK | 8. 4. 2013 |

Dva muži a policista z Českých Budějovic chtěli podle Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) pervitinem diskreditovat daňového úředníka. Ten totiž při kontrole jedné firmy odhalil nadměrné odpočty DPH v hodnotě desítek milionů korun. Trojice mu chtěla bez jeho vědomí podat pervitin a při následné dopravní kontrole na přítomnost drog znemožnit jeho další výkon zaměstnání.

Více zde.

Přehled dalších článků

Jako první v kraji má jihlavská charita program pro abstinenty

Zdroj: Jihlavský deník | 29. 9. 2010 |

Jako první v kraji otevřela Oblastní charita Jihlava takzvanou Následnou péči. Jedná se o ambulantní doléčovací program, který pomáhá lidem po ukončení léčby závislosti vytvářet takové podmínky, aby mohli úspěšně abstinovat a začlenit se zpět do běžného života.

V době krize stoupl v Brně počet gamblerů

Zdroj: Aktuálně.cz | 30. 9. 2010 |

Brno - V době hospodářské krize v Brně výrazně přibylo lidí závislých na hracích automatech. Tendenci zachytila organizace A Kluby ČR, která závislým v Brně poskytuje poradenství a terapeutickou pomoc.

Tragických nehod výrazně ubylo. Díky povinnému dýchání řidičů

<předchozí 1 ... 1671 1672 1673 1674 1675 ... 1692 další >