Policie chce dostat narkomany z centra, bude jim zabavovat drogy

Zdroj: ČTK | 24. 1. 2013 |

Pražská policie se chce letos zaměřit na drogovou kriminalitu na veřejných místech v centru metropole. "Policejní hlídky by měly mimo jiné při pochůzkách zabavovat narkomanům drogy, aby se tam už nevraceli," řekl dnes policejní ředitel Martin Vondrášek. Pražany podle něj drogová kriminalita otravuje například na Václavském náměstí. "Nedělá to dobrou vizitku Praze. Hlavně je tam úzká provázanost s majetkovou kriminalitou. Naprostá většina lidí, kteří jsou závislí na drogách, si opatřují prostředky majetkovou trestnou činností," řekl Vondrášek.

Více zde.

Přehled dalších článků

Na Chebsku ničí lidi nová droga ve formě prášku

Zdroj: Deník | 3. 5. 2012 |

Na alkoholu je v Česku závislých až 700 tisíc lidí

Zdroj: Právo | 28. 4. 2012 |

Drogová doupata pod krytím heren v pohraničí. Totální bordel, soudí exorcista hazardu

Zdroj: Parlamentní listy | 28. 4. 2012 |

<předchozí 1 ... 1665 1666 1667 1668 1669 ... 1765 další >