Nová legální droga je silná jako tráva

Zdroj: Metro.cz | 27. 10. 2010 |

"Euphoria 2010 se stala přes léto slušným hitem," píše anonymní autor na blogu watchthings.tumblr.com. Malá červená krabička s jedním gramem bylinné směsi se prodává v trafikách přibližně za 200 korun po celém Česku. "Žádná z obsažených rostlin se nenachází na seznamu zakázaných látek," tvrdí přitom distributoři Euphorie na oficiálních stránkách. Její uživatelé si ale pochvalují právě psychotropní účinky balíčku.

Celý článek si můžete přečíst na stránkách Metro.cz.

Přehled dalších článků

Město sexu? Už ne, Dubí je drogový ráj

Češi jsou proti kriminalizaci marihuany, uvádí průzkum

Zdroj: Mediafax | 20. 6. 2010 |

Proti úplnému zákazu marihuany je v současnosti 60,2 procenta české populace, což je oproti loňskému roku 5,2 procenta více než v loňském roce. Uvádí to v neděli zveřejněný průzkum agentury SANEP.

Vnitro a odborník se přou o testování extáze na taneční scéně

Zdroj: ČeskéNoviny.cz | 16. 6. 2010 |

Praha - Ministerstvo vnitra se neshoduje s národním protidrogovým koordinátorem v otázce testování tablet drogy extáze na taneční scéně.

<předchozí 1 ... 1685 1686 1687 1688 1689 ... 1696 další >