Notorický alkoholik vadí víc než kuřák. U občasných hříšníků je to naopak

Zdroj: iDnes.cz | 19. 6. 2019 |

Pravidelná konzumace tabáku či léků je pro Čechy přijatelnější než časté pití alkoholu. Naopak v občasné konzumaci je na tom alkohol nejlépe. Ukázal to květnový průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění ohledně postoje k užívání návykových látek. Mírně vzrostla tolerance vůči konopným, ale i tvrdším drogám.

Více zde.

Přehled dalších článků

Dělnická strana chce kvůli narkomanům v Praze nasadit hlídky

Jako první v kraji má jihlavská charita program pro abstinenty

Zdroj: Jihlavský deník | 29. 9. 2010 |

Jako první v kraji otevřela Oblastní charita Jihlava takzvanou Následnou péči. Jedná se o ambulantní doléčovací program, který pomáhá lidem po ukončení léčby závislosti vytvářet takové podmínky, aby mohli úspěšně abstinovat a začlenit se zpět do běžného života.

V době krize stoupl v Brně počet gamblerů

Zdroj: Aktuálně.cz | 30. 9. 2010 |

Brno - V době hospodářské krize v Brně výrazně přibylo lidí závislých na hracích automatech. Tendenci zachytila organizace A Kluby ČR, která závislým v Brně poskytuje poradenství a terapeutickou pomoc.

<předchozí 1 ... 1567 1568 1569 1570 1571 ... 1589 další >