Nechali si deset kilo zabavené marihuany, viní inspekce policisty z Ústí

Zdroj: iDnes.cz | 5. 10. 2016 |

Dva policisté z Ústí nad Labem jsou podezřelí, že si pro sebe nechali deset kilogramů marihuany, kterou zajistili u místního podnikatele. Oba jsou už postavení mimo službu.

Více zde.

Přehled dalších článků

<předchozí 1 ... 1735 1736 1737 1738 1739 ... 1769 další >