Nebezpečný fentanyl v Olomouci. Po jeho užití zemřela dvacetiletá žena

Zdroj: ČTK | 20. 12. 2024 |

Olomoucký kraj zaznamenal první případ úmrtí po užití nebezpečné drogy fentanyl. Dvacetiletá žena zemřela po aplikaci látky, kterou jí poskytl její známý. Muž byl zadržen a čelí obvinění s hrozbou až osmnáctiletého trestu.

Více zde.

Přehled dalších článků

Charita od března otevírá chráněné bydlení

Zdroj: Deník | 17. 2. 2012 |

Počet lidí bourajících pod vlivem drog v Česku rapidně vzrůstá

Zdroj: Týden | 16. 2. 2012 |

Lidi děsí chemické továrny na pervitin v pronajatých bytech

Zdroj: Právo | 16. 2. 2012 |

<předchozí 1 ... 1679 1680 1681 1682 1683 ... 1765 další >