Na severu Moravy přibývá otrav syntetickými kanabinoidy

Zdroj: ČT24 | 1. 10. 2025 |

V Moravskoslezském kraji přibývá otrav syntetickými kanabinoidy u dětí a mladistvých. Jen během uplynulého týdne nemocnice v regionu hospitalizovaly devět nezletilých od 13 do 17 let. Ve všech případech se intoxikovali volně dostupnými produkty. V některých obchodech jsou prodávané jako sběratelské předměty. Některé z dětí měla prý inspirovat výzva na sociálních sítích. Případ posuzovala pracovní skupina systému včasného varování.

Video zde.

Přehled dalších článků

Jihlava nabídne ambulantní doléčení narkomanům

Zdroj: MF Dnes | 2. 6. 2010 |

Do centra pro závislé na Praze 5 chodí letos dvojnásobek klientů

Zdroj: ČTK | 27. 5. 2010 |

Praha - Kontaktní a poradenské centrum závislostí nazvané Program STAGE 5 občanského družení Progressive zaznamenalo během prvních měsíců letošního roku více než dvojnásobek kontaktů oproti předešlým rokům.

Češi podceňují nebezpečí AIDS

Zdroj: MF Dnes | 18. 5. 2010 |

JIHLAVA - Počet zjištěných HIV pozitivních osob v republice je alarmující. K poslednímu březnu jich bylo již 1388, přitom od počátku letošního roku bylo zjištěno už 44 nových případů.

<předchozí 1 ... 1764 1765 1766 1767 1768 ... 1773 další >