Na automaty od příště jen se zvláštní registrací?

Zdroj: ČT | 15. 10. 2013 |

Praha - Provozovatelé hracích automatů by rádi prosadili povinnou registraci hráčů. Soudí totiž, že příjemcům sociálních dávek by podobný systém neumožnil na těchto zařízeních hrát. Návrh představil Ivo Valenta, zakladatel holdingu Synot, který je zároveň členem sdružení provozovatelů centrálních loterijních systémů Spelos.

Čtěte zde.

Přehled dalších článků

<předchozí 1 ... 1698 1699 1700 1701 1702 ... 1769 další >