Lidé vyzkoušeli syntetické drogy a skončili v psychiatrické léčebně

Zdroj: iDnes| 6. 4. 2011 |

Řeči o neškodnosti syntetických drog jsou jen báchorky. Několik lidí z Ostravska po požití těchto náhražek prodávaných jako "sběratelské předměty" skončilo v psychiatrické léčebně.
Možná jen díky velké porci štěstí zatím nikdo po požití syntetických drog nezemřel. Lékaři už ale s následky jejich konzumace zkušenosti mají.

Podrobnosti zde.

Přehled dalších článků

Šéf antidopingového výboru: Případy sportovců s pervitinem jsme měli

Zdroj: iDnes.cz | 31. 1. 2012 |

Alkohol na veřejnosti. Městům zatím pomáhá zima

Zdroj: Deník | 23. 1. 2012 |

Středočeský kraj chce v zámku v Budenicích zřídit terapeutické centrum

Zdroj: Český rozhlas | 19. 1. 2012 |

<předchozí 1 ... 1684 1685 1686 1687 1688 ... 1765 další >