Lidé v Trmicích nechtějí mít K-centrum ve středu města

Zdroj: Český rozhlas | 21. 10. 2011 |

Vedení Trmic přišlo s nápadem zřídit K-centrum pro uživatele drog. Části obyvatel se to ale nelíbí - proti tomuto záměru už vznikla i petice.

Více zde.

Přehled dalších článků

Kondomy nebo vitamíny už pro závislé nejsou

Zdroj: MF DNES | 14.9.2010 |

Peníze na protidrogové programy do kraje netečou, některé programy se proto musí zavírat a část zaměstnanců přišla o místo.

Na Homeless World Cup míří hráči, pro které je fotbal téměř vše

Politici vytáhli proti 'feťákům', voliče lákají na ostrá hesla

<předchozí 1 ... 1749 1750 1751 1752 1753 ... 1769 další >