Klaus podepsal zákon o využití konopí k léčebným účelům

Zdroj: ČTK | 15. 2. 2013 |

Praha - Prezident Václav Klaus dnes podepsal zákon, který umožňuje využívání konopí k léčebným účelům. ČTK o tom informoval tiskový mluvčí Hradu Radim Ochvat. Podle zákona bude marihuana legálně sloužit ke zmírnění závažných onemocnění. K dostání bude ještě letos v lékárnách na elektronický předpis.

Více zde.

Přehled dalších článků

Policie uzavře případ Amsterdam shopu s návrhem na obžalobu

Zdroj: ČTK | 3. 8. 2011 |

Překvapení: AIDS je v Česku nemoc spořádaných občanů.

Zdroj: iDnes.cz | 28. 7. 2011 |

Opilci za volantem zabili v Česku za půl roku 29 lidí

Zdroj: ČTK | 28. 7. 2011 |

<předchozí 1 ... 1693 1694 1695 1696 1697 ... 1760 další >