Karlovarské K-Centrum se má přestěhovat. Neví ale kam

Zdroj: deník.cz | 16. 3. 2011 |

Karlovy Vary - Narkomani, kteří využívají služeb karlovarského K-Centra, budou muset chodit na jiné místo. Město chce prodat svůj podíl v domě, kde centrum sídlí. Navíc je současné místo ve špatném hygienickém stavu. Občanské sdružení Světlo intenzivně hledá řešení.

Více zde.

Přehled dalších článků

V Praze se v květnu bude opět demonstrovat za legalizaci konopí

Zdroj: ČTK | 19. 4. 2011 |

V Česku dostal registraci první lék s marihuanou

Zdroj: ČT24 | 18. 4. 2011 |

Klatovská radnice až nyní zaznamenala problémy s narkomany

Zdroj: Parlamentní listy | 14. 4. 2011 |

<předchozí 1 ... 1713 1714 1715 1716 1717 ... 1769 další >