Karlovarské K-Centrum se má přestěhovat. Neví ale kam

Zdroj: deník.cz | 16. 3. 2011 |

Karlovy Vary - Narkomani, kteří využívají služeb karlovarského K-Centra, budou muset chodit na jiné místo. Město chce prodat svůj podíl v domě, kde centrum sídlí. Navíc je současné místo ve špatném hygienickém stavu. Občanské sdružení Světlo intenzivně hledá řešení.

Více zde.

Přehled dalších článků

Konec Dropinu ve Smečkách?

Zdroj: ČT24 | 28. 5. 2011 |

V Česku byl zabaven alkohol obsahující nebezpečnou látku IPA

Zdroj: ČTK | 17. 5. 2011 |

Praha 1 nechce centrum drogové léčby poblíž Václavského náměstí

Zdroj: Právo | 19. 5. 2011 |

<předchozí 1 ... 1709 1710 1711 1712 1713 ... 1769 další >