Karlovarské K-Centrum se má přestěhovat. Neví ale kam

Zdroj: deník.cz | 16. 3. 2011 |

Karlovy Vary - Narkomani, kteří využívají služeb karlovarského K-Centra, budou muset chodit na jiné místo. Město chce prodat svůj podíl v domě, kde centrum sídlí. Navíc je současné místo ve špatném hygienickém stavu. Občanské sdružení Světlo intenzivně hledá řešení.

Více zde.

Přehled dalších článků

Prodej drog za mřížemi vynese i 30 tisíc měsíčně, říká bývalý vězeň

Zdroj: Novink.cz | 14. 11. 2011 |

Soud potrestal majitele sítě Amsterdam shopů dvěma roky vězení

Zdroj: ČTK | 2. 11. 2011 |

Každý čtvrtý vězeň pije nebo bere drogy

Zdroj: Právo | 26. 10. 2011 |

<předchozí 1 ... 1695 1696 1697 1698 1699 ... 1769 další >